Upravni odbor

Predsednik/ President
Miha Ozimek – miha.ozimek@isaca.si

Podpredsednik / Vice President
Andrej Orel – andrej.orel@isaca.si

Tajnica, Marketing koorditanor / Secretary, Marketing Coordinator
Ida Majerle – ida.majerle@isaca.si

Blagajnik / Treasurer
Marko Jagodic – marko.jagodic@isaca.si

Koordinator za komuniciranje, marketing in članstvo / Communications, Marketing and Membership Coordinator
Suzana Kužnik – suzana.kuznik@isaca.si

Koordinator za certifikacijo/ Certification Coordinator
Gasper Mozetic – Gašper Mozetič – gasper.mozetic@isaca.si

Koordinator za akademske povezave / Academic Relations Coordinator
Renato Burazer – renato.burazer@isaca.si

Koordinator za raziskave / Research Coordinator
Damir Savanovic – damir.savanovic@isaca.si

Nekdanji predsednik / Immediate Past President
Peter Grasselli – peter.grasselli@isaca.si